JAK NA ZDRAVÝ VZTAH

Přijde mi, že dnešní mládež strašně rychle vzdá vztah s partnerem. Nechtějí se brát – protože co kdyby to náhodou nevyšlo. Takže jsou spokojeni jen tak vedle sebe. Neříkám, že je svatba nejdůležitější, ale myslím, že i tak má něco do sebe. Ukážete tak svému partnerovi i sobě, že s ním chcete zvládnout všechno. Opravdu všechno. Přejít hory doly, všechny překážky. Ukážete mu tím, že on je ten jediný, a nenecháváte si žádná zadní vrátka. Myslím, že je to hezký krok, který ke zdravému vztahu patří. Tím neříkám, že si máte partnera brát po roce známosti. To je asi brzy, ale pokud s partnerem pár let žijete, tak proč se nevzít.

 

Dneska je totiž hrozně jednoduché jít ze vztahu do vztahu a nic víc neřešit. Mám s partnerem problém? Nevadí, rozejdu se s ním a najdu si jiného. Takto myslí spousta lidí. Ale je to správně?

Láska je něco víc. Láska je porozumění. Láska je kompromis. Láska je pochopení. Láska je si o všem povídat. Láska je prostě něco víc, než jen vztah, který můžete ze dne na den zahodit.

Možná si spousta lidí myslí, že ostatní lidé, kteří jsou ve vztahu šťastní, nikdy neměli žádný problém, že vždycky všechno probíhalo bez problému. Opak je pravdou – každý měl nějaký problém, každý si v tom vztahu potřebuje s tím druhým promluvit o vážnějších tématech. V každém vztahu je nějaká hádka, výměna slov, názorů. Ale když překonáte tady tohle, tak potom spolu překonáte všechno. A věřte, že se postupem času budete těmto “starostem” které jste měli, smát.

 

Já jen chci říct, že je hrozná škoda, že to lidé vzdají. Tak rychle. Hned na začátku.

Zkuste si s partnerem sednout, promluvit si. O všem. Když vám něco vadí, tak to řekněte.

Buďte více dětmi, a ne těmi velkými dospěláky, kteří vidí problémy ve všem. Buďme jako ty děti, které jsou stále šťastné, pohodové, a když jim něco vadí, nebo něco nechápají, tak to řeknou. Na plno. Bez nějakých řečí kolem. Řešme míň zbytečností, více se smějme a radujme a buďme štastní.

3 thoughts on “JAK NA ZDRAVÝ VZTAH

  1. Máš pravdu 🙂 my teď budeme s přítelem slavit 5 let a to jsme začali spolu chodit ještě ve 14 🙂 Uteklo to neuvěřitelně rychle. Mě by ale ani nenapadlo, že když mám s partnerem problém, tak než ho řešit, tak se s ním rozejít :’D Je ale smutné, že to tak je 🙁

    WantBeFitM

  2. Great post!
    Respect the author!
    The average daily turnover at Binance, which was launched just a year ago, is about $ 1.5 billion. The number of users of the platform has increased from 2 million, which were at the beginning of the year, to 10 million today, according to Bloomberg.All holders of the BNB token each month from the exchange are distributed 40% of the income of the exchange. Have 500 BNB tokens on the account – that’s all it takes !!! Join the successful …https://www.youtube.com/watch?v=ZbN4H3RrcKM

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.