BUĎME OPRAVDOVÍ

Chci se mu líbit. Chci být jako ta holka. Chci mít vlasy jako ona. Jé, ta má skvělou postavu. Přesně to si taky myslím, jak ty. Mám stejný názor jako ty. Jojo přesně tak.
Takové věty jsou přesně ty, kterými se chcete zavděčit ostatním –  ty které říkají, že chcete být někým jiným.

Jenže není všechno jak vypadá. Proč se chcete chovat a být někým jiným? Pokud vás někdo nebere takové, jací jste, tak s takovými lidmi vůbec neztrácejte čas. Nejdůležitější je, že vy sami se sebou jste spokojení, mějte se rádi, říkejte své názory a nebojte se je vyjádřit i před ostatními. Nebojte se mít jiný názor, než jiní lidé. Nikdo neříká, že názor, který má většina lidí, je ten správný.

NEBUĎTE STEJNÍ JAKO VŠICHNI OSTATNÍ, ALE BUĎTE SVÍ – BUĎTE OPRAVDOVÍ.

Život je krátký na to si hrát na někoho, kým nejste. Celý život se snažte být takoví, jací jste se narodili.
Lidé, co vás nemají rádi, za to, že jste sví, vám nestojí za tu snahu být někým jiným. Já si naopak vážím lidí, kteří jsou jiní – protože vím, že mi řeknou pravdu, že mi nebudou lhát do očí, že mi něco sluší, jenom proto, abych je měla ráda. Nebojte se říct pravdu, protože pravda je NEJVÍC.

Nebojme se prosadit si svůj názor, nebojte se věřit tomu, čemu chcete. Nepřemýšlejte, co si budou o vás myslet ostatní.

Chápu, že někdy máme dny, kdy se na sebe nemůžeme podívat do zrcadla, připadáme si oškliví, ale je to je naše myšlenka, která utváří náš den. Nenechejme jednu myšlenku zkazit tento den.

DŮLEŽITÉ JE, ŽE SE VY SAMI CÍTÍTE DOBŘE. ŽE VÍTE, ŽE TO CO DĚLÁTE JE SPRÁVNÉ. BUĎTE VŽDYCKY TĚMI NEJLEPŠÍMI, KTERÝMI MŮŽETE BÝT. BUĎTE OPRAVDOVÍ, ABY BYL TAKOVÝ I TEN NÁŠ SVĚT.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.