DEOKRYSTAL – PURITY VISION

Dnes mám pro vás po delší době zase recenzi, a to zrovna na jeden přírodní produkt od značky Purity Vision.

Od Purity Vision jsem měla tuším jen tohle a pleťovou růžovou vodu (která je taky skvělá). Protože jsem si poslední dobou oblíbila přírodnější produkty, tak jsem se rozhodla, že se s vámi o jeden takový produkt podělím.

Dlouho jsem hledala přírodní deodorant, abych na sebe každý den nestříkala další a další zbytečně chemikálie. O aluminiu, které je ve většině deodorantů/antiperspirantů – se moc rozepisovat nechci, protože nejsem žádný chemik. Tudíž vám neřeknu, jestli je to opravdu tak škodlivé, jak se povídá. Ale na sebe jsem to dál stříkat nechtěla, tak jsem našla něco přírodnějšího.

Tento deo krystal používám už docela dlouho – možná už to bude i rok . Takže ho mám docela dost odzkoušený.

Používá se buďto večer po sprše tak, že ho lehce namočíte pod vodou, aplikujete do podpaží, znova opláchnete a schováte. Nebo ho můžete použít až ráno, jako to dělávám většinou já.

Deodorant nemá žádnou vůni – je úplně bez parfemace, což pro někoho je mínus, pro jiného plus. Já se přiznám, že jsem i ráda, protože se pak nebije vůně s mým parfémem.

Není to žádný antiperspirant, který zabraňuje pocení, takže se trochu potit budete, ale pot nebude cítit. Já problémy s pocením nemám, takže mně to akorát vyhovuje a přijde mi, že se potím i méně.

 Deodorant se dá sehnat v Dm a stojí kolem 100,- Takže jeho cena na to, že vám vydrží hodně dlouho, není vůbec špatná.
Musím říct, že tento deodorant mohu jedině doporučit. A už se ke klasickým sprejovým vracet ani nechci.
Pokud ho máte některá také, tak mi napište, jestli jste s ním také tak spokojení, jako já či ne.
 ♥

One thought on “DEOKRYSTAL – PURITY VISION

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.